بازی The King of Fighters 15
دیدگاه‌های این مطلب 0

پچ به‌روزرسانی شماره ۱.۶۲ بازی The King of Fighters 15 در دسترس قرار گرفت

ویژگی‌های جدید اضافه شده به بازی The King of Fighters 15 به واسطه انتشار پچ به‌روزرسانی شماره ۱.۶۲ به ما نشان می‌دهد که چه تغییراتی در انتخاب اعضا و تغییری در تنظیمات مبارزه در بخش Room Match اتفاق افتاده است.

استودیوی بازی‌سازی SNK در نظر دارد تا شخصیت‌ها و مبارزان بیشتری را به بازی The King of Fighters 15 اضافه کند که اکثر آن‌ها در قالب بسته‌های الحاقی در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت و از مهم‌ترین مبارزانی که در آینده به محتوای گیم‌پلی اضافه می‌شود، می‌توانیم به شخصیت شینگو یوباکی اشاره کنیم که در تاریخ ۲۰ ژوئن ۲۰۲۳ برابر با ۳۰ دی ۱۴۰۱ منتشر می‌شود.

قبل از آن، تیم سازنده پچ به‌روزرسانی شماره ۱.۶۲ را منتشر کردند که تنظیمات جدیدی برای سیستم مبارزه‌ای در بخش Room Match اعمال کرده و البته شامل سایر بهبودها و رفع مشکلات نیز می‌شود. به طور کلی اینطور می‌توان گفت که هدف از انتشار این پچ به‌روزرسانی برای بهبود عملکرد شخصیت‌های کمتر استفاده شده است و از طرفی نیز شامل کاهش و افزایش قدرت برخی دیگر از مبارزان می‌شود.

از نظر ویژگی‌های جدید، مخاطبان اکنون می‌توانند در بازی The King of Fighters 15 قبل از تأیید مبارزه، تنظیمات زمین نبرد را در قسمت Room Match تغییر دهند. اکنون انتخاب مبارزان از فهرست طراحی جدیدتری به خود گرفته و ژاکت‌ KOF Staff Roll BGM Collcetion نیز در بخش DJ Station در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

قابلیت The Power Gauge اکنون در حالت MAX برای شخصیت‌ها جمع‌آوری می‌شود و اعمال کردن ضربات سرعتی منجر به گرفتن چنین قدرتی نخواهد شد. حتی به واسطه این به‌روزرسانی جدید نیز مواردی که باعث می‌شد مبارزان به واسطه متوقف کردن لحظه‌ای بازی، گارد به خصوصی را در مقابل تمام ضربات بگیرند نیز برطرف شده است.

ویژگی پرتاب‌های ضدحمله‌ای یا همان Counter Throws در طول حملات به صورت منظم، حملات Blowback Recovery و Command Moves در اختیارتان قرار نخواهد گرفت و می‌توانید یک بار در طول هر نبرد از چنین چیزی استفاده کنید. همچنین میزان آسیب‌پذیری و آسیب رساندگی شخصیت‌‌ها در پرتاب‌های ضدحمله‌ای یکسان شده است.

برای اطلاع از آخرین تغییرات اعمال شده در بازی The King of Fighters 15 می‌توانید یادداشت پچ به‌روزرسانی شماره ۱.۶۲ را در ادامه مطالعه کنید. این بازی هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴،‌پلی‌استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس،‌ ایکس باکس سری اس و رایانه‌های شخصی در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون محصول فوق و برنامه‌های بعدی استودیوی بازی‌سازی SNK، وب سایت بازینامه را حتماً دنبال کنید.

یادداشت پچ به‌روزرسانی شماره ۱.۶۲ بازی The King of Fighters 15

انتخاب اعضا / مبارزان

طراحی جدید برای فهرست اعضا

بخش Room Match

اکنون می‌توانید تنظمیات نبرد را قبل از تأیید و شروع هر مبارزه در داخل بخش Room Match تغییر دهید.

بخش DJ Station

ژاکت KOF Staff Roll BGM Collection برای همه در دسترس قرار گرفت.
ژاکتی با طراحی بازی The King of Fighters 15 هم در این بخش وجود دارد.

گوینده مسابقه

این به‌روزرسانی مسئله‌ای را حل کرد که در شرایطی خاص، گوینده مسابقه چیزی خلاف واقعه بازی گزارش می‌کرد.

موارد دیگر

مسائل و مشکلات جزئی مختلفی حل شد.

همه شخصیت‌ها – حالت MAX

قابلیت Power Gauge اکنون در حالت MAX جمع‌آوری می‌شود.

جا خالی دادن / گارد گرفتن

حل مشکلی که باعث می‌شد برخی از شخصیت‌ها بلافاصله پس از توقف بازی در یک زمان مشخص، با گرفتن گاردی از دریافت حملات و ضربات خودداری کنند.

ضربه زدن به همه شخصیت‌ها در حالت خمیده

این مورد نیز برطرف شد که در حالت خمیده یا نشسته بتوانید به دشمنانتان که روی هوا هستند آسیب وارد کنید.

قابلیت Blowback

افزایش ارزش و آسیب کمبوهای ترکیبی

قابلیت Guard Cancel Blow Back

دیگر قابل پیگری نیست!

قابلیت Counter Throw

Counter Throws در طول حملات به صورت منظم، حملات Blowback Recovery و Command Moves در اختیارتان قرار نخواهد گرفت و می‌توانید یک بار در طول هر نبرد از چنین چیزی استفاده کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ آیا شما هم یکی از مخاطبانی هستید که به تجربه بازی The King of Fighters 15 می‌پردازند؟ به نظر شما اعمال چنین تغییراتی، وجه مثبتی را به گیم‌پلی اضافه می‌کند؟ نظرات خود را پیرامون این موضوعات با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.

در بحث شرکت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید
۲۷ دی ۱۴۰۱
بازی Silent Hill 2 Remake
دیدگاه‌های این مطلب 0
سازنده اسبق مجموعه Silent Hill از توانایی استودیوی Bloober Team تولید بازی Silent Hill 2 Remake می‌گوید
۲۵ دی ۱۴۰۱
گیم لیست
دیدگاه‌های این مطلب 0
گیم لیست | ۵۰ بازی داستانی که در سال ۲۰۲۳ و بعد از آن منتشر می‌شوند (قسمت اول)
تازه‌ترین ویدیو‌ها
۲۵ دی ۱۴۰۱
بازی WWE 2K23
دیدگاه‌های این مطلب 0
شایعه: زمان رونمایی از بازی WWE 2K23 تا رویداد رویال رامبل به تعویق افتاد
ویترین ویترین
ویترین
ویدیو ویدیو
ویدیو
جستجو جستجو
جستجو