بازی Call of Duty
دیدگاه‌های این مطلب 0

داستان فرعی شخصیت Ghost از بازی Call of Duty در دست تولید است

اینطور که از گزارش‌ها پیدا است، به نظر می‌رسد که یک بخش داستانی فرعی برای شخصیت محبوب Ghost از مجموعه Modern Warfare برای بازی Call of Duty ساخته خواهد شد.

سال ۲۰۲۳ از نظر محتوایی، سالی غیر معمول برای بازی Call of Duty خواهد بود که شاید برای مخاطبان کمی عجیب باشد. در وهله اول هیچ نسخه جدید برای فرانچایز موردنظر منتشر نمی‌شود که همین موضوع قرار است چرخه سالانه انتشار را بشکند و در وهله دوم تیم‌های سازنده باید بیشتر از گذشته به پشتیبانی از محصولات ساخته شده خودشان بپردازند.

البته کمپانی اکتیویژن به عنوان ناشر بازی Call of Duty این موضوع را تأیید کرده که در سال‌های آینده محتواهای پولی بیشتری برای نسخه‌های منتشر شده از مجموعه منتشر خواهد کرد و حالا سوالی که باقی می‌ماند، این است که آیا چنین محتواهای پولی فقط برای بخش چندنفره در دسترس خواهد بود یا برای اولین بار سازندگان بسته‌های الحاقی و گسترش‌دهنده داستانی آفلاین هم منتشر خواهند کرد؟

افشاگری‌های جدید ادعا کردند که بسته‌های الحاقی پولی برای بازی Call of Duty و البته نسخه Modern Warfare 2 نه تنها برای بخش چندنفره، بلکه برای بخش داستانی نیز منتشر خواهد شد تا برای اولین بار در تاریخ این مجموعه شاهد انتشار به‌روزرسانی‌های داستانی اضافه‌تر هم باشیم. یکی از این افشاگری‌ها در رسانه Whatifgaming و توسط شخصی به اسم Ralph Valve منتشر شد که ممکن است جزئیات زیادی در زمینه بسته‌های الحاقی و داستانی بازی Call of Duty برای ما روشن کند.

طبق این گزارش، یک بخش داستانی فرعی برای بازی Call of Duty در حال حاضر توسط تیم سازنده در دست توسعه قرار دارد که روی شخصیت سایمون «گوست» رایلی تمرکز دارد که ساموئل روکین، بازیگر اصلی این شخصیت، نقش اصلی را برعهده خواهد داشت. در ادامه این گزارش آمده است که در حقیقت توسعه بخش داستانی فرعی از شخصیت گوست برای Modern Warfare 2 با تماس بین اکتیویژن و ساموئل اتفاق افتاده و بحث‌هایی هم پیرامون چگونگی روند داستان و ایده‌هایی برای راه‌اندازی آن با یکدیگر انجام دادند.

هنوز نمی‌دانیم که این بخش داستانی اضافه (اگر واقعاً در حال تولید باشد) به صورت پولی برای بازی‌بازهای بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 منتشر خواهد شد یا خیر، اما در همین گزارش ادعاهای دیگری هم مطرح شد که استودیوی بازی‌سازی اینفینیتی وارد قصد دارد داستان‌های اپیزودیک درست مثل بازی The Dark Pictures Anthology تولید کند و روند تولید این گسترش‌دهنده را به همچین صورتی افزایش دهد.

قبل از این ادعا نیز روزنامه‌نگار معروفی به اسم جیسون شرایر در توییتر شخصی خودش ادعا کرده بود که یک بسته‌الحاقی خاص از بازی Modern Warfare 2 توسط استودیوی بازی‌سازی اسلیج همر گیمز (یکی دیگر از زیرمجموعه‌های کمپانی اکتیویژن که مجموعه Black Ops را تولید می‌کند) در دست تولید قرار دارد که البته به نظر می‌رسد این فرضیه درست از آب در نیاید. بر اساس قوانینی که کمپانی اکتیویژن دارد، هیچ یک از تیم‌های سازنده در استودیوهای مختلف حق دخالت در پروژه‌های دیگر را ندارند؛ مگر اینکه تیم سازنده اصلی از لحاظ کمبود نیرو با مشکلی جدی مواجه شده باشند که در این صورت نیروهای مورد نیاز به صورت موقت به استودیوهای دیگر نقل مکان خواهند کرد.

البته این احتمال هم وجود دارد که کمپانی اکتیویژن از این بسته‌الحاقی داستانی در یک رویداد بزرگ و همگانی مثل The Game Awards رونمایی کرده یا اینکه به صورت جداگانه با انتشار تریلری چنین گزارش‌ها و افشاگری‌ها را تأیید کند. هنوز هیچ اطلاعات دقیق و رسمی در دست نداریم و امیدواریم که در آینده نزدیک تیم سازنده یا شرکت ناشر به ادعاهای مطرح شده واکنش نشان دهند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 هم اکنون برای کاربران پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و رایانه‌های شخصی در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون بازی Call of Duty و برنامه‌های بعدی استودیوی بازی‌سازی اینفینیتی وارد یا کمپانی اکتیویژن، وب سایت بازینامه را حتماً دنبال کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ آیا شما هم یکی از بازی‌بازهایی هستید که موفق به تجربه بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 شدند و حالا منتظر تجربه یک بسته‌الحاقی داستانی برای آن هستند؟ نظرات خود را پیرامون این موضوعات با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.

برچسب‌ها
در بحث شرکت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید
۲۷ دی ۱۴۰۱
بازی Silent Hill 2 Remake
دیدگاه‌های این مطلب 0
سازنده اسبق مجموعه Silent Hill از توانایی استودیوی Bloober Team تولید بازی Silent Hill 2 Remake می‌گوید
۲۵ دی ۱۴۰۱
گیم لیست
دیدگاه‌های این مطلب 0
گیم لیست | ۵۰ بازی داستانی که در سال ۲۰۲۳ و بعد از آن منتشر می‌شوند (قسمت اول)
تازه‌ترین ویدیو‌ها
۲۵ دی ۱۴۰۱
بازی WWE 2K23
دیدگاه‌های این مطلب 0
شایعه: زمان رونمایی از بازی WWE 2K23 تا رویداد رویال رامبل به تعویق افتاد
ویترین ویترین
ویترین
ویدیو ویدیو
ویدیو
جستجو جستجو
جستجو