Moonscars
دیدگاه‌های این مطلب 0

بازی Moonscars هم‌ اکنون برای رایانه‌های شخصی، ایکس باکس، پلی‌استیشن و نینتندو سوئیچ در دسترس قرار دارد

بازی پلتفرمینگ ۲ بعدی فانتزی Moonscars که اخیراً توسط استودیوی بازی‌سازی بلک مرمید (Black Mermaid) ساخته شده است، هم اکنون برای کاربران پلتفرم‌های پلی‌استیشن، ایکس باکس، نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. برای مطالعه ادامه خبر با وب سایت بازینامه همراه باشید.

بله، همانطور که از تیتر خبر مطالعه کرده‌اید، بازی سولز گونه و پلتفرمینگ ۲ بعدی فانتزی Moonscars هم اکنون برای کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس باکس وان، نینتندو سوئیچ و رایان‌های شخصی در دسترس قرار دارد. کاربران روی پلتفرم‌های کمپانی مایکروسافت (Microsoft) می‌توانند این محصول را از طریق لانچر Humble Choice، فروشگاه ویندوز یا سرویس ایکس باکس گیم پس (Xbox Game Pass) تجربه کنند.

بازی Moonscars یک محصول پلتفرمینگ مترویدوانیا هم هست که با سبک هنری تاریک خود، داستان غم‌انگیزی را روایت می‌کند. این بازی شامل یک پالت رنگی غیراشباع با وجود رنگ‌های متضاد قرمرز و زرد است که می‌تواند روی جلوه‌های بصری بازی در نظر مخاطبان تأثیر بسزایی داشته باشد. در بازی Moonscars، بازیکنان به جای قهرمان داستان یعنی گری ایرما (Grey Irma) زندگی خواهند کرد. این محصول با الهام گرفتن از سری بازی‌های Dark Souls امیدوار است که با هر مرگی که نصیب بازیکنان هدیه می‌دهد، درس‌های جدیدی هم به آن‌ها بیاموزد؛ چراکه آن‌ها به صورت مداوم تلاش می‌کنند تا بر چالش‌های به ظاهر غیرقابل باور به صورت آسان عبور کنند.

با در دست داشتن هدایت شخصیت گریم ایرما، مخاطبان قادر خواهند بود تا از تعداد کمی از توانایی‌های رزمی مانند حملات سرعتی، جای خالی، سلاح‌های ویژه و حتی جادویی با نام Witchery استفاده کنند. در نهایت باید به این موضوع اشاره کرد که بازی Moonscars در یک محیط فانتزی تاریک اتفاق می‌افتد که با داستان غم‌انگیز استودیوی بازی‌سازی بلک مرمید (Black Mermaid) در هم آمیخته شده و کمپانی ناشر آن یعنی هامبل گیمز (Humble Games) هم از این محصول به عنوان یک «جهان‌سازی پیچیده در روایت» یاد می‌کند. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون این بازی و برنامه‌های بعدی استودیوی بازی‌سازی بلک میرمید، وب سایت بازینامه را حتماً دنبال کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ آیا شما هم قرار است در آینده به خرید و تجربه بازی Moonscraes بپردازید؟ با توجه به اطلاعات به دست آمده از این بازی، آیا خرید و تجربه آن را به سایر دوستان خود و مخاطبان وب سایت بازینامه پیشنهاد می‌کنید؟ نظرات خود را پیرامون این موضوعات با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.

در بحث شرکت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید
۲۷ دی ۱۴۰۱
بازی Silent Hill 2 Remake
دیدگاه‌های این مطلب 0
سازنده اسبق مجموعه Silent Hill از توانایی استودیوی Bloober Team تولید بازی Silent Hill 2 Remake می‌گوید
۲۵ دی ۱۴۰۱
گیم لیست
دیدگاه‌های این مطلب 0
گیم لیست | ۵۰ بازی داستانی که در سال ۲۰۲۳ و بعد از آن منتشر می‌شوند (قسمت اول)
تازه‌ترین ویدیو‌ها
۲۵ دی ۱۴۰۱
بازی WWE 2K23
دیدگاه‌های این مطلب 0
شایعه: زمان رونمایی از بازی WWE 2K23 تا رویداد رویال رامبل به تعویق افتاد
ویترین ویترین
ویترین
ویدیو ویدیو
ویدیو
جستجو جستجو
جستجو