Scorn
دیدگاه‌های این مطلب 0

تاریخ انتشار بازی Scorn به جلوتر افتاد | انتشار در ۱۴ اکتبر ۲۰۲۲

استودیوی بازی‌سازی اب سافتوور (Ebb Software) امروز به صورت رسمی اعلام کرد که قرار است آخرین محصول خود را که با نام Scorn شناخته می‌شود، به مدّت یک هفته زودتر و در تاریخ ۱۴ اکتبر ۲۰۲۲ برابر با ۲۲ مهر ۱۴۰۱ برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و رایانه‌های شخصی به همراه انتشار روی سرویس ایکس باکس گیم پس ( Xbox Game Pass) منتشر کند. برای مطالعه ادامه خبر با وب سایت بازینامه همراه باشید.

درست مثل بازی Xenoblade Chronicles 3 و Gotham Knights، حالا استودیوی بازی‌سازی اب سافتور (Ebb Software) در بیانیه‌ای به صورت رسمی اعلام کرد که تاریخ انتشار آخرین محصول ساخته شده خود را به جلو کشیده و به جای انتشار در تاریخ ۲۱ اکتبر ۲۰۲۲ برابر با ۲۹ مهر ۱۴۰۱، در تاریخ ۱۴ اکتبر همان ماه برابر با ۲۲ مهر برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و رایانه‌های شخصی به همراه سرویس ایکس باکس گیم پس (Xbox Game Pass) منتشر خواهد شد.

داستان بازی Scorn در دنیایی کابوس‌وار می‌گذرد و سبک آن هم یک محصول ترسناک بقاء‌محور است که بازیکنان را مجبور به کاوش در دنیایی هزارتوی جیب و غریب کاملاً تازه می‌کند. گیم‌پلی بازی همانند عناوین غیرخطی است و در کنار حل معماهای مختلف، دشمنانی نیز برای مقابله و مبارزه در دل بازی وجود دارند. خوشبختانه بازیکنان می‌توانند ابزارهای بیومکانیکی مختلفی را کشف کرده و با استفاده از آن به صورت راحت‌تر در دنیای این محصول کاوش کنند.

دنیای این بازی چیست و چگونه خلق شد؟ حل این معما باید از اصلی‌ترین نکات هدفمند بازیکنان باشد. به هر حال بازی Scorn برای رایانه‌های شخصی از طریق فروشگاه‌های مختلفی چون اپیک گیمز استور (Epic Games Store)، استیم (Steam) و جی او جی (GOG) منتشر خواهد شد و کاربران کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس هم علاوه بر خرید مجزا، می‌توانند در روز اول انتشار این محصول را به صورت رایگان از طریق سرویس ایکس باکس گیم پس تجربه کنند. در هر صورت برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون این بازی و برنامه‌های بعدی استودیوی بازی‌سازی اب سافتور، وب سایت بازینامه را حتماً دنبال کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ آیا شما هم از جلو کشیده‌ شدن تاریخ انتشار بازی Scorn خوشحال شده‌اید و قصد دارید در روز اول انتشار به تجربه این بازی روی پلتفرم‌های خود بپردازید؟ نظرات خود را پیرامون این موضوعات با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.

برچسب‌ها
در بحث شرکت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید
2 روز گذشته
پروژه SAND LAND
دیدگاه‌های این مطلب 0
پروژه SAND LAND توسط استودیوی بازی‌سازی باندای نامکو معرفی شد
2 روز گذشته
بازی Valheim
دیدگاه‌های این مطلب 0
به‌روزرسانی Mistland برای بازی Valheim در دسترس قرار گرفت
تازه‌ترین ویدیو‌ها
3 روز گذشته
بازی Horizon Forbidden West
دیدگاه‌های این مطلب 0
شایعه: بسته الحاقی Burning Shores برای بازی Horizon Forbidden West به زودی معرفی می‌شود
ویترین ویترین
ویترین
ویدیو ویدیو
ویدیو
جستجو جستجو
جستجو