The Legend of Heroes: Trails from Zero
دیدگاه‌های این مطلب 0

بازی The Legend of Heroes: Trails for Zero هم اکنون برای پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوئیچ منتشر شد

بازی The Legend of Heroes: Trails of Zero که مبتنی بر بازی‌های نقش‌آفرینی نوبتی است، فقط در کشور ژاپن موجود بود که حالا نسخه بومی‌سازی غربی آن به صورت کامل در کنار بهبود ویژگی‌ای بصری و افزایش کیفیت زندگی برای کاربران غربی روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوئیچ منتشر شد. برای مطالعه ادامه خبر با وب سایت بازینامه همراه باشید.

یکی از بازی‌های نقش‌آفرینی کلاسیک و برجسته استودیوی بازی‌سازی نیهون فالکوم (Nihon Falcom) که با نام The Legend of Heroes: Trails from Zero در سال ۲۰۱۰ میلادی فقط در کشور ژاپن منتشر شده بود، حالا با بومی‌سازی غربی این بازی و بهبودهای بخش بصری و گیم‌پلی هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوئیچ در دسترس قرار گرفته است. داستان این بازی در جایی به اسم کراس بل (Crossbell) اتفاق می‌افتد و شخصیتی به اسم لوید بنینگز (Lioyd Bannings) در ابتدای راه به بخش پشتیبانی ویژه اداره پلیس می‌پیوندد.

گروه SSS که علاوه بر لوید بنینگز، شخصیتی‌هایی چون الی مک‌داول (Elie MacDowell)، رندی اورلاندو (Randy Orlando) و تیو پلاتو (Tio Plato) به آن‌ها ملحق شده‌اند، درخواست‌های متفاوتی شبیه‌ انجمن بریسر ارائه می‌دهند؛ اما زمانی نمی‌گذرد که آن ها با دنیای اموات برخورد می‌کنند. مانند نسخه اصلی این بازی که ۱۲ سال پیش منتشر شده بود، مبارزات به صورت نوبتی و تاکتیکی است؛ اگرچه مکانیزم‌های جدیدی مثل Combination Crafts، Team Rush و Support Crafts هم در بطن گیم پلی وجود خواهد داشت.

از نظر پیشرفت، این نسخه دارای یک سیستم گزارش مکالمه ( که در نسخه اصلی وجود نداشت) به همراه محیط‌های اصلاح شده، شخصیت‌ها از کلاس Sprites که بهبود یافته‌اند و حالت قابل بازی High-Speed Mode هم در بازی وجود دارد. نسخه بعدی بازی The Legend of Heroes: Trails To Azure در حال حاضر قرار است در سال ۲۰۲۳ میلادی برای پلتفرم‌های نینتندو سوئیچ، رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ منتشر شود. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون این بازی و برنامه‌های بعدی استودیوی بازی‌سازی نیهون فالکوم، وب سایت بازینامه را حتماً دنبال کنید

برچسب‌ها
در بحث شرکت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید
۲۷ دی ۱۴۰۱
بازی Silent Hill 2 Remake
دیدگاه‌های این مطلب 0
سازنده اسبق مجموعه Silent Hill از توانایی استودیوی Bloober Team تولید بازی Silent Hill 2 Remake می‌گوید
۲۵ دی ۱۴۰۱
گیم لیست
دیدگاه‌های این مطلب 0
گیم لیست | ۵۰ بازی داستانی که در سال ۲۰۲۳ و بعد از آن منتشر می‌شوند (قسمت اول)
تازه‌ترین ویدیو‌ها
۲۵ دی ۱۴۰۱
بازی WWE 2K23
دیدگاه‌های این مطلب 0
شایعه: زمان رونمایی از بازی WWE 2K23 تا رویداد رویال رامبل به تعویق افتاد
ویترین ویترین
ویترین
ویدیو ویدیو
ویدیو
جستجو جستجو
جستجو