انتخاب موضوع
تازه‌ترین مطالب
3 هفته گذشته
دیدگاه‌های این مطلب 0
آنچه در رویداد Ubisoft Forward گذشت

مراسم Ubisoft forward دو شب پیش برگزار شد و طرفدار‌های این شرکت و علی‌الخصوص طرفدارهای Assassin Creed، بالاخره خبرهایی در مورد قسمت جدید این سری بازس شنیدن و تریلرهایی رو ازش دیدن. 

‌اگه این مراسم رو از دست دادین، سپهر تو این ویدیو به اتفاقاتی که تو رویداد افتاده، نگاه کوتاهی انداخته.

3 هفته گذشته
دیدگاه‌های این مطلب 0
بازگشت جول و الی | نگاهی به بازی The Last of Us Part ۱

چند روز گذشته برای طرفدارای پلی‌استیشن و The Last of Us، خیلی روز‌های شیرینی بوده.
نسخه بازسازی شده اولین The Last of Us با بهبود‌های شگفت‌انگیز نسل نهمی و برچسب قیمتی زیاد ۷۰ دلار منتشر شد.
ماهک و امیرحسین تو این ویدیو از ویژگی‌های جدید این بازی برامون گفتن و راجع‌به ارزش خریدش با توجه به قیمت بالاش حرف زدن.
شما نظرتون چیه؟ به‌ نظرتون این بازی ارزش خرید داره؟

۰۲ شهریور ۱۴۰۱
دیدگاه‌های این مطلب 0
در مراسم Gamescom 2022 چه گذشت؟

مراسم Gamescom 2022 هم دیروز برگزار شد و تو این ویدیو، علی و امیرحسین اومدن تا خلاصه‌ای از کل این مراسم رو به شما بگن؛ این‌که چه بازی‌هایی معرفی شد و چه اتفاق‌های مهمی تو طول این مراسم افتاد.

۰۶ آذر ۱۴۰۰
دیدگاه‌های این مطلب 0
قسمت ششم برنامه فاین‌‌کات؛ گپ‌وگفت درباره فیلم Shang-Chi

تو این قسمت، مانی در کنار سعید درباره جدیدترین اثر سینمایی مارول، فیلم «شانگ‌ چی» (Shang-Chi) صحبت کردن و به بررسی اون پرداختن. شما هم نظرات‌تون رو راجع به این فیلم برامون بنویسین و بهمون بگین که آیا دوسش داشتین یا نه؟ پذیرای انتقادان و پیشنهاد‌ها شما در قسمت کامنت هم هستیم. این رو هم بگیم که این ویدیو شامل اسپویل‌ هستش؛ پس اگر فیلم رو ندیدین، ترجیحاً این ویدیو رو هم نبینین.

 

۲۵ آبان ۱۴۰۰
دیدگاه‌های این مطلب 0
قسمت چهارم برنامه فاین کات؛ فیلم Finch

فیلم فینچ (Finch) جدیدترین اثری است که از تام هنکس به‌روی پرده‌های سینما رفته و خیلی نقدهای مثبت و نظرات مثبتی تو اینترنت و فضای مجازی به خودش اختصاص داده. به همین منظور هم تو این قسمت فاین کات تصمیم گرفتیم به معرفی و بررسی این فیلم بپردازیم و راجع بهش صحبت کنیم. شما هم نظرات‌تون رو راجع به این فیلم بگین تا بقیه ازش استفاده کنن و ما هم بخونیم و لذت ببریم. پذیرای پیشنهاد‌ها و انتقادات شما هم هستیم.

۲۱ آبان ۱۴۰۰
دیدگاه‌های این مطلب 0
معرفی ۵ فیلم درباره متاورس

تو دومین قسمت شافل، مانی درباره متاورسه گفته؛ این که چی هست و چرا اشخاصی مثل زاکربرگ سعی دارن روش کار کنن. یکی از فضاهایی که متاورس رو خیلی خوب به‌تصویر کشیده، سینما بوده. پروژه متاورس فیسبوک و داغ بودن این موضوع موجب شد تا به معرفی ۵ فیلمی بپردازیم که به متاورس مربوط‌‌ان و اون رو به خوبی به‌تصویر کشیدن. نظرات و پیشنهاد‌ها خودتون رو با ما به اشتراک بذارین و اگر فیلمی در زمینه متاورس می‌شناسین که ما ازش بی‌خبرین، می‌تونین در بخش کامنت بنویسین تا ما و دیگران هم ازش بهره‌مند بشیم.

ویترین ویترین
ویترین
ویدیو ویدیو
ویدیو
جستجو جستجو
جستجو