Call of Duty Modern Warfare 2 Multiplayer
دیدگاه‌های این مطلب 0

آزمایش عمومی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 رکورد جدیدی را به ثبت رساند

نسخه آزمایش عمومی بخش چندنفره بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 که برای کاربران پلی‌استیشن در دو مرحله و برای کاربران سایر پلتفرم‌ها در یک مرحله انجام شد، یکی از رکوردهای تاریخی این مجموعه در جهت استقبال کاربران از محتوا را شکست. برای مطالعه ادامه خبر با وب سایت بازینامه همراه باشید.

تجربه بخش چندنفره بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 به صورت آزمایش عمومی در تاریخ ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۲ برابر با ۴ مهر ۱۴۰۱ به پایان رسید و با واکنش بسیار قوی از سوی بازیکنان همراه شده بود. طبق یک پست رسمی از سوی استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward)، این آزمایش عمومی به عنوان بزرگ‌ترین استقبال بازیکنان از تاریخ Call of Duty بوده است که این آمار روی هر پنج پلتفرم قابل تجربه به ثبت رسیده و بر اساس میزان ساعت تجربه کاربران به دست آمده است.

با این حال، این بتای عمومی بدون واکنش‌های مختلف در فضای مجازی نبود. بازیکنان از مشکلات دید (که با وجود تنظیمات، تغییرات کوچکی اعمال می‌شد) مثل نور فلاش‌ها و امثال این موارد، مینی مپ تازه طراحی شده ( جایی که برای استفاده از پهپاد‌ها، ایراداتی را به‌وجود می‌آورد) و سیستم جدید پک‌های Perk شکایت داشته‌اند. قابلیت Dead Slience به عنوان یک ارتقاء دید میدانی به جای امتیاز و رابط کاربری به همراه بخش ویژه Gunsmith هم نتوانست رضایت بازیکنان را به همراه داشته باشد.

حداقل، استودیوی بازی‌سازی اینفینیتی وارد شانس کنار هم ماندن بازیکنان پس از پایان بازی در یک لابی و افزایش نرخ سود امتیازات برای همه حالت‌ها را افزایش داده است. همچنین مشکلات و باگ‌هایی در بخش رابط کاربری Gunsmith که بازیکنان را اذیت کرده بود، طبق اعلامیه تیم سازنده در نسخه نهایی برطرف خواهد شد. بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در تاریخ ۲۸ اکتبر ۲۰۲۲ برابر با ۵ آبان ۱۴۰۱ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون این بازی و برنامه‌های بعدی استودیوی بازی‌سازی اینفینیتی وارد، وب سایت بازینامه را حتماً دنبال کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ آیا شما هم یکی از بازیکنانی بوده‌اید که به تجربه بخش چندنفره بازی Call of Duty Modern Warfare 2 پرداخته بوده‌اند؟ نظرات خود را پیرامون این موضوعات با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.

در بحث شرکت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید
۲۷ دی ۱۴۰۱
بازی Silent Hill 2 Remake
دیدگاه‌های این مطلب 0
سازنده اسبق مجموعه Silent Hill از توانایی استودیوی Bloober Team تولید بازی Silent Hill 2 Remake می‌گوید
۲۵ دی ۱۴۰۱
گیم لیست
دیدگاه‌های این مطلب 0
گیم لیست | ۵۰ بازی داستانی که در سال ۲۰۲۳ و بعد از آن منتشر می‌شوند (قسمت اول)
تازه‌ترین ویدیو‌ها
۲۵ دی ۱۴۰۱
بازی WWE 2K23
دیدگاه‌های این مطلب 0
شایعه: زمان رونمایی از بازی WWE 2K23 تا رویداد رویال رامبل به تعویق افتاد
ویترین ویترین
ویترین
ویدیو ویدیو
ویدیو
جستجو جستجو
جستجو