age of empires 4 anniversary edition
دیدگاه‌های این مطلب 0

بازی Age of Empires 4: Anniversary Edition در تاریخ ۲۵ اکتبر ۲۰۲۲ برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

نسخه ویژه بازی Age of Empires 4 شامل کل محتوای نسخه اصلی به همراه تمامی به‌روزرسانی‌ها، بسته‌های الحاقی و مواردی است که تاکنون برای بازی اصلی منتشر شده بود و علاوه بر آن، با انتشار پچ به‌روزرسانی «سالگرد» دو تمدن جدید، هشت نقشه تازه و موارد دیگر هم به بطن بازی اضافه خواهد شد. برای مطالعه ادامه خبر با وب سایت بازینامه همراه باشید.

استودیوی بازی‌سازی ورلدز ادج (World’s Edge) امروز به صورت رسمی اعلام کرده است که بازی Age of Empires 4 نسخه ویژه با نام Anniversary Edition در تاریخ ۲۵ اکتبر ۲۰۲۲ برابر با ۳ آبان ۱۴۰۱ دریافت خواهد کرد. تمامی کاربران می‌توانند این بازی را در تاریخ یادشده روی پلتفرم رایانه‌های شخصی از طریق دو فروشگاه استیم (Steam) و مایکروسافت ویندوز (Microsoft Windows) تهیه کنند که نسخه ویژه شامل بازی اصلی، تمام به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های گسترش‌دهنده که تاکنون منتشر شده بوده‌اند و به‌روزرسانی جدید «سالگرد» است.

این به‌روزرسانی موارد تازه‌ای از جمله دو تمدن تازه مالی و عثمانی را به بطن گیم‌پلی اضافه خواهد کرد. هر کدام از این تمدن‌ها، ۱۵ مهارت جدید و چالش‌های هنری جنگی خواهند داشت؛ درحالی که می‌توانید انتظار هشتن نقشه جدید، دستاوردهای شخصی تازه و دو بیوم اضافه هم داشته باشید. همچنین قرار است که ۱۱ زبان جدید هم به محتوای بازی اضافه شود که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توانیم به زبان هندی، دانمارکی، سوئدی، چکی، یونانی، لهستانی، فنلاندی، مجارستانی و غیره اشاره کنیم.

کسانی که اکنون این بازی را با خریدن در اختیار دارند، می‌توانند به‌روزرسانی «سالگرد» یا همان Anniversary را به صورت رایگان در تاریخ یادشده دریافت کنند. به همین واسطه، استودیوی سازنده به صورت رسمی اعلام کرده است که با انتشار به‌روزرسانی جدید، فصل سوم بازی Age of Empires 4 آغاز خواهد شد که همراه با رتبه‌بندی تیمی، نشانگرهای ایستگاهی برای ارتش و تعادل دریایی بهبودیافته است. تانت و کدهای تقلب بیشتر هم به واسطه انتشار پچ‌به‌روزرسانی رفع ایرادات در ماه ژوئن منتشر خواهد شد. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون این بازی و برنامه‌های بعدی استودیوی بازی‌سازی ورلدز ادج، وب سایت بازینامه را حتماً دنبال کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ آیا شما هم یکی از کسانی بوده‌اید که موفق به تجربه بازی Age of Empires 4 شده بوده‌اند و حالا خرید و تجربه نسخه Anniversary Edition را به سایر بازیکنانی که موفق به تجربه این محصول نشده بوده‌اند، پیشنهاد می‌کنید؟ نظرات خود را پیرامون این موضوعات با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.

در بحث شرکت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید
2 روز گذشته
پروژه SAND LAND
دیدگاه‌های این مطلب 0
پروژه SAND LAND توسط استودیوی بازی‌سازی باندای نامکو معرفی شد
2 روز گذشته
بازی Valheim
دیدگاه‌های این مطلب 0
به‌روزرسانی Mistland برای بازی Valheim در دسترس قرار گرفت
تازه‌ترین ویدیو‌ها
3 روز گذشته
بازی Horizon Forbidden West
دیدگاه‌های این مطلب 0
شایعه: بسته الحاقی Burning Shores برای بازی Horizon Forbidden West به زودی معرفی می‌شود
ویترین ویترین
ویترین
ویدیو ویدیو
ویدیو
جستجو جستجو
جستجو