Silent Hill
دیدگاه‌های این مطلب 0

بازی Silent Hill: The Short Message در کره جنوبی رده‌بندی سنی شد

طبق جدیدترین اطلاعات به دست آمده، بازی Silent Hill: The Short Message در کشور کره جنوبی رده‌بندی سنی شد و در دسته UNIANA قرار گرفت که مخصوص به انتشار بازی‌های استودیوی بازی‌سازی کونامی (Konami) است؛ اگرچه هنوز پلتفرم‌های مقصد این بازی مشخص نشده است. برای مطالعه ادامه خبر با وب سایت بازینامه همراه باشید.

رده‌بندی جدید در کشور کره جنوبی به نسخه جدید از سری بازی Silent Hill اشاره دارد. کمیته رتبه‌بندی و مدیریت بازی‌ها (GRAC) در آن کشور اخیراً بازی Silent Hill: The Short Message را به عنوان بخشی از دسته‌بندی UNIANA رده‌بندی سنی کرده است. نکته جالب در خصوص این ماجرا در آنجایی وجود دارد که دسته‌بندی UNIANA به صورت انحصاری مربوط به انتشار بازی‌های استودیوی بازی‌سازی کونامی (Konami) در کشورهای شرقی می‌شود و اخیراً هم آخرین محصول این استودیو با نام eFootball 2023 در این دسته گنجانده شده است.

این موضوع می‌تواند به معنای یک رونمایی تازه باشد؛ اگرچه هنوز در خصوص پلتفرم‌های مقصد این بازی اطلاعاتی در دست نیست و سازمان رده‌بندی سنی چیزی در خصوص آن اعلام نکرده است. مجموعه Silent Hill برای سال‌ها بود که موضوع شایعات داغ صنعت بازی‌های ویدیویی قرار داشت و اخیراً هم تصاویری از پروژه بازسازی بازی Silent Hill 2 remake توسط اشخاصی با نام کاربری Bloober و Sakura به همراه یک تیزر احتمالی از بازی Silent Hill 5 در فضای مجازی پخش شده است. شایعات دیگر در خصوص این موضوع خواهد بود که وظیفه تولید نسخه بازسازی شده این بازی بر عهده استودیوی بازی‌سازی آناپورنا اینتراکتیو (Annapurna Interactive) قرار گرفته که قرار است به صورت اپیزودیک منتشر شود و گیم‌پلی‌ای شبیه به بازی Until Dawn خواهد داشت.

اینکه بازی Silent Hill: The Short Message راجع‌به چه داستانی است، اطلاعاتی نداریم و باید صبر کنیم تا ببینیم که چه چیزی از آب در می‌آید. آقای اندی رابینسون (Andy Robinson) در نمایشگاه VGC در ابتدا گزارش داد که این بازی در نهایت برای معرفی در رویداد The Game Awards 2022 آماده می‌شود؛ اما ممکن است که تیم سازنده در بازه زمانی زودتر به رونمایی از پروژه خود بپردازند. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون این بازی و برنامه‌های بعدی استودیوی بازی‌سازی کونامی، وب سایت بازینامه را حتماً دنبال کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ آیا شما هم بابت تجربه جدید از سری بازی Silent Hill هیجان‌زده هستید و خرید آن را به سایر دوستان خود پیشنهاد می‌دهید؟ نظرات خود را پیرامون این موضوعات با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.

برچسب‌ها
در بحث شرکت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید
2 روز گذشته
پروژه SAND LAND
دیدگاه‌های این مطلب 0
پروژه SAND LAND توسط استودیوی بازی‌سازی باندای نامکو معرفی شد
2 روز گذشته
بازی Valheim
دیدگاه‌های این مطلب 0
به‌روزرسانی Mistland برای بازی Valheim در دسترس قرار گرفت
تازه‌ترین ویدیو‌ها
3 روز گذشته
بازی Horizon Forbidden West
دیدگاه‌های این مطلب 0
شایعه: بسته الحاقی Burning Shores برای بازی Horizon Forbidden West به زودی معرفی می‌شود
ویترین ویترین
ویترین
ویدیو ویدیو
ویدیو
جستجو جستجو
جستجو