بازی Warzone 2
دیدگاه‌های این مطلب 0

شایعه: بازی Warzone 2 نقشه جدید Resurgence را در اواسط سال ۲۰۲۳ میلادی دریافت می‌کند

اینطور که از شواهد پیدا است، دو استودیوی بازی‌سازی بیناکس (Beenox)‌ و تویز فور باب (Toys For Bob) با همکاری استودیوی بازی‌سازی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) مشغول توسعه بازی Warzone 2 هستند و در این راه هم شرکت رون سافتوور (Raven Software) در خصوص گیم‌پلی بازی، مشاورهایی به تیم‌های سازنده می‌دهد. برای مطالعه ادامه خبر با وب سایت بازینامه همراه باشید.

اگر از آن دسته از بازیکنانی باشید که موفق به پیش‌خرید بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 شده باشند، پس تاکنون هم موفق به تجربه بخش داستانی آن بازی شده‌اید؛ چراکه بنابر اطلاعاتی که استودیوی بازی‌سازی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) پیش از انتشار بازی کال آف دیوتی منتشر کرده است، کسانی که موفق به پیش‌خرید دیجیتالی آن بازی شوند، یک هفته زودتر می‌توانند به تجربه بخش داستانی بپردازند. حالا با گذشت زمان، باید خودتان را برای تجربه بازی Warzone 2 و همچنین بخش آنلاین Modern Warfare 2 آماده کنید که تا ۱ ماه دیگر هر دوتای آن‌ها در دسترس قرار می‌گیرند.

همانطور که می‌دانید، بازی Warzone 2 نسخه بعدی از مجموعه Call of Duty است که به صورت سرویس محور و در سبک عناوین بتل رویالی ساخته شده است و از تاریخ ۱۶ نوامبر ۲۰۲۲ برابر با ۲۵ آبان ۱۴۰۱ به صورت رسمی و با وجود یک نقشه جامع و کاملاً بزرگ به نام ال مزراح (Al Mazrah ) به همراه یک گیم مود قابل تجربه به نام DMZ به صورت رایگان در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

با این حال، قطعاً محتوای بیشتری در سال‌های آینده برای بازی Warzone 2 منتشر می‌شود. اخیراً شخصی با نام کاربری Ghost of Hope که مسائل مربوط به این محصول را افشاء کرده است، می‌گوید که دو استودیوی بازی‌سازی بیناکس (Beenox)‌ و تویز فور باب (Toys For Bob) با همکاری استودیوی بازی‌سازی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) مشغول توسعه بازی Warzone 2 هستند و ظاهراً قرار است تا اواسط سال ۲۰۲۳ میلادی نقشه جدید Resurgence را برای این بازی منتشر کنند.

استودیوی بازی‌سازی اینفینیتی وارد و کمپانی رون سافتوور (Raven Software) نیز در این توسعه دخیل هستند و که استودیوی اول بخش روایی را رهبری می‌کند و کمپانی دوم هم در مورد ایده‌های بزرگ به تیم‌های سازنده مشاوره می‌دهد. نقشه Resurgence تجربه‌ای کاملاً متفاوت‌تر نسبت به همه بازی‌های بتل رویالی است که تاکنون تجربه کرده‌اید، چراکه مقیاس و اندازه آن به طرز قابل توجه‌ای کوچک‌تر است و در آن هیچ Gulagای وجود ندارد. متحدان پس از گذشت یک دوره در این نقشه، دوباره ظاهر می‌شوند و همه این‌ها به عملکرد بازیکنان در پیدا کردن یک منطقه جدید بستگی دارد.

به دست آوردن امتیاز در این مرحله، می‌تواند مدّت زمان انتظار شما برای Respawn کردن در نقشه را کاهش دهد، اما اگر در طول نبرد یکی از متحدان خودتان را از دست دهید، سایر دشمنان می‌توانند از جای شما با خبر شوند. به طور کلی‌تر، به واسطه Resurgence یک تجربه فشرده‌تر و البته سریع‌تر نسبت به نقشه اصلی در بازی Warzone 2 خواهید داشت که می‌تواند پاداش‌های بزرگی را در ازای تکمیل کردن چالش‌ها به شما اهداء کند.

در همین حال هم شایعه شده بود که استودیوی بازی‌سازی اینفینیتی وارد قصد دارد تا یک بسته‌الحاقی بخش آنلاین و یک گسترش‌دهنده داستانی برای بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 منتشر کرد که برای بخش اول، نقشه‌های کلاسیک از بازی اورجینال Modern Warfare 2 که در سال ۲۰۰۹ میلادی منتشر شده بود،‌ به محتوای بازی اضافه می‌شود. بخش داستانی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 تاکنون منتشر شده و بازی اصلی که شامل بخش آنلاین هم می‌شود، در تاریخ ۲۸ اکتبر ۲۰۲۲ برابر با ۶ آبان ۱۴۰۱ به صورت رسمی برای کاربران پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس،‌ایکس باکس سری اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون بازی Warzone 2 و برنامه‌های بعدی تیم سازنده‌اش، وب سایت بازینامه را حتماً دنبال کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ آیا شما هم یکی از علاقه‌مندانی هستید که قرار است به تجربه بازی Warzone 2 در روز اول انتشار در تاریخ ۲۵ آبان ۱۴۰۱ بپردازند؟ به نظر شما، این محصول بتل رویالی تا یک سال آینده چه تغییرات اساسی‌ای را تجربه خواهد کرد؟ آیا فکر می‌کنید که مدّت زمان پشتیبانی از بازی‌ همانند نسخه قبلی ۲ ساله خواهد بود؟ نظرات خود را پیرامون این موضوعات با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.

در بحث شرکت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید
۲۷ دی ۱۴۰۱
بازی Silent Hill 2 Remake
دیدگاه‌های این مطلب 0
سازنده اسبق مجموعه Silent Hill از توانایی استودیوی Bloober Team تولید بازی Silent Hill 2 Remake می‌گوید
۲۵ دی ۱۴۰۱
گیم لیست
دیدگاه‌های این مطلب 0
گیم لیست | ۵۰ بازی داستانی که در سال ۲۰۲۳ و بعد از آن منتشر می‌شوند (قسمت اول)
تازه‌ترین ویدیو‌ها
۲۵ دی ۱۴۰۱
بازی WWE 2K23
دیدگاه‌های این مطلب 0
شایعه: زمان رونمایی از بازی WWE 2K23 تا رویداد رویال رامبل به تعویق افتاد
ویترین ویترین
ویترین
ویدیو ویدیو
ویدیو
جستجو جستجو
جستجو