بازی Silent Hill 2 Remake
دیدگاه‌های این مطلب 0

سازنده اسبق مجموعه Silent Hill از توانایی استودیوی Bloober Team تولید بازی Silent Hill 2 Remake می‌گوید

موتای اوکاموتو، تهیه‌کننده مجموعه Silent Hill، امروز تیم سازنده ‌Bloober Team را به خاطر تلاش سختشان برای توسعه بازی Silent Hill 2 Remake تشویق کرد.

احتمالاً امسال یکی از سال‌های به یاد ماندنی نه تنها برای طرفداران ژانر وحشت، بلکه برای علاقه‌مندان به سری بازی Silent Hill است که می‌توانند به تجربه نسخه بازسازی شده بازی دوم پردازند. در همین راستا نیز رسانه‌های مختلفی از جمله گیمینگ بولت، IGN و سایر نشریات با تیم سازنده مستقر در استودیوی بازی‌سازی Bloober Team صحبت کردند که از هرکدام اطلاعات جالبی استخراج شد.

یکی از رسانه‌هایی که اخیراً مصاحبه‌ آن با تیم سازنده به صورت عمومی منتشر شده است، مربوط به شعبه ژاپنی رسانه IGN است که با تیم تولیدکننده اصلی و اسبق فرانچایز Silent Hill مصاحبه کرده بود. موتای اوکاموتو، تهیه کننده مجموعه Silent Hill، ماساهیرو ایتو، طراح ارشد تصاویر هنری و آکیرا یامانوکا، آهنگ ساز فرانچایز از جمله افرادی بودند که در طول این مصاحبه حضور داشتند و پیرامون موضوعات مختلفی از جمله بازی Silent Hill 2 Remake نیز صحبت کردند.

کمپانی کونامی به عنوان ناشر و البته سازنده اصلی مجموعه یادشده، پیش از برقراری ارتباط با تیمی که بتواند نسخه‌ای از مجموعه Silent Hill را بازسازی کند، با تیم اسبق تولیدی آن مشورت کرده بود. به هیمن خاطر اوکاموتو، تهیه کننده مجموعه Silent Hill یکی از افرادی بود که نظریه‌های بزرگی را در این زمینه ارائه کرد؛ اما به هر حال فکر می‌کنید نظر شخصی‌اش در خصوص این موضوع چه بود؟ او در پاسخ به این سوال گفت:

من احساس می‌کنم که آن‌ها کارشان را بسیار جدی می‌گیرند و معتقدند بازی‌های ویدیویی حتی بیشتر از آنچه ما فکر می‌کردیم، هنر هستند. مزدم ژاپن وقتی صحبت از معرفی بازی‌های ویدیویی به عنوان هنر می‌شود، خجالت‌زده می‌شوند؛ اما من احساس می‌کنم که آن‌ها [ تیم توسعه‌دهنده استودیوی بازی‌سازی بلوبر تیم ] واقعاً این باور [ هنری بودن محصولات دیجیتالی و ویدیویی ] را دارند. دقیقاً به همین دلیل است که آن‌ها با این همه احترام به صدا و تصاویر هنری نسبت به Silent Hill برخورد می‌کنند.

اوکاموتو در مورد گرافیک بالای عناوین این روزها صحبت کرد و در جواب سوالی پیرامون این موضوع که تیم اسبق سازنده چنین چیزی را در بازی Silent Hill 2 Remake مشاهده می‌کنند یا خیر نیز صحبت کرد و گفت:

برای شروع، استودیوی بلوبرتیم به طرز شگفت‌انگیزی در ایجاد [ و ساخت ] محیط‌ها استعداد دارد. تنها با قدم زدن در شهر مهر‌آلود، واقعاً می‌توانید احساس جیمز را تجربه کنید. من فکر می‌کنم آن‌ها در ساختن پس زمینه، محیط و فضا عالی هستند. علاوه بر این، آن‌ها توجه زیادی به مبارزه می‌کنند تا گیم‌پلی بازی را بسیار عمیق‌تر کنند. من آن‌ها را کارگدانی بسیار سخت می‌بینم که سرشار از عشق به مجموعه Silent Hill هستند.

ایتو در ادامه اضافه کرد که او از کیفیت ساخت و ساز محیط بازی Silent Hill 2 Remake که استودیوی بازی‌سازی بلوبر تیم آن‌ها را طراحی کردند، بسیار خشنود هست. او می‌گوید:

من واقعاً این احساس را دارد که آن‌ها به اصل احترام می‌گذارند و در عین حال مطمئن هستند که چیزها را به روش خود ترتیب داده و بسازند. حتی خواسته‌های شدیدی برای متوقف کردن مه موجود در بازی که یکی از مؤلفه‌های اصلی بازی اورجینال بود، وجود داشت و تیم بلوبر نسبت به ایجاد چنین شرایطی مطمئن بود که آن را همانطور که می‌خواستیم به تصویر می‌کشد. من از ته قلبم معتقدم که آن‌ها چیز باورنکردنی می‌سازند.

یامائوکا، آهنگساز مشهور فرانچایز Silent Hill نیز از آنجایی که اخیراً در یکی دیگر از عناوین استودیوی بازی‌سازی بلوبر تیم یعنی بازی The Medium حضور داشته و روی آن کار کرده است، اضهاراتش را پیرامون این قضیه گفت. او در خصوص بازی Silent Hill 2 که توسط شرکت یادشده در دست تولید قرار دارد نیز گفت:

به عنوان توسعه‌دهندگان [ اصلی مجموعه ]، می‌هوانیم بگوییم که چقدر مجموعه Silent Hill را آن‌ها دوست دارند. این چیزی بیشتر از عشق است. من احترام زیادی برای فرانچایز قائلم و حتی آن‌ها فراتر از انتظارات من عمل کردند. فکر می‌کنم وقتی این کار تمام شود، بازی با فکر واقعی ما در مورد چگونگی بازگرداندن محتوا به زمانی که در حال کار روی آن بودیم، روایت خواهد شد.

به طور کلی بازی Silent Hill 2 Remake هنوز تاریخ انتشار دقیقی ندارد، اما به مدت ۱۲ ماه پس از انتشار در انحصار کنسول پلی‌استیشن ۵ خواهد بود. مدیرعامل استودیوی بازی‌سازی بلوبر تیم یعنی پیوتر بابنو در اکتبر سال گذشته فاش کرد که این پروژه در مراحل پایانی توسعه قرار دارد؛ اما تاریخ راه‌اندازی آن کاملاً به کونامی بستگی خواهد داشت. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون این بازی و برنامه‌های بعدی استودیوی بازی‌سازی Bloober Team، وب سایت بازینامه را حتماً دنبال کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ آیا شما هم یکی از مخاطبانی هستید که مشتاقانه منتظر تجربه بازی Silent Hill 2 هستند؟ نظرات خود را پیرامون این موضوعات با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را با ما به اشتراک بگذارید.

در بحث شرکت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید
۲۷ دی ۱۴۰۱
بازی Silent Hill 2 Remake
دیدگاه‌های این مطلب 0
سازنده اسبق مجموعه Silent Hill از توانایی استودیوی Bloober Team تولید بازی Silent Hill 2 Remake می‌گوید
۲۵ دی ۱۴۰۱
گیم لیست
دیدگاه‌های این مطلب 0
گیم لیست | ۵۰ بازی داستانی که در سال ۲۰۲۳ و بعد از آن منتشر می‌شوند (قسمت اول)
تازه‌ترین ویدیو‌ها
۲۵ دی ۱۴۰۱
بازی WWE 2K23
دیدگاه‌های این مطلب 0
شایعه: زمان رونمایی از بازی WWE 2K23 تا رویداد رویال رامبل به تعویق افتاد
ویترین ویترین
ویترین
ویدیو ویدیو
ویدیو
جستجو جستجو
جستجو