حالت جدید بازی Call of Duty: Modern Warfare 2
دیدگاه‌های این مطلب 0

حالت جدید بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در سال ۲۰۲۳ میلادی منتشر می‌شود

حالت جدید بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 به نام Ranked Play که یکی از گیم مودهای پرطرفدار مجموعه است، در سال ۲۰۲۳ میلادی منتشر خواهد شد و شامل جوایزهای جداگانه، امتیازات گسترده و دسته‌بندی مهارت‌های بازیکنان می‌شود. برای مطالعه ادامه خبر با وب سایت بازینامه همراه باشید.

آخرین ساخته استودیوی بازی‌سازی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) در روز اول انتشار از حالت‌های قابل بازی متنوعی برخوردار بود؛ اما حالت جدید بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 که البته برای طرفداران این مجموعه آنقدرها هم جدید نیست، یکی از موارد درخواستی مخاطبان بوده که کمپانی اکتیويژن به صورت رسمی اعلام کرد برای تجربه Ranked Play باید تا سال ۲۰۲۳ میلادی صبر کنید. بنا بر برنامه‌های محتوایی که تیم سازنده در اختیار دارند، موارد تازه زیادی منتشر خواهد شد که باید برای تجربه آن صبر کنیم، اما به هر حال یکی از مهم‌ترین محتوای اضافه آن حالت قابل بازی‌ای است که نامش را کمی بالاتر آورده‌ایم.

استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک (Treyarch) که یکی دیگر از سازنده‌های زیر مجموعه کمپانی اکتیویژن (Activison) است، با استودیوی بازی‌سازی اینفینیتی وارد برای اضافه کردن حالت جدید بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 همکاری خواهد کرد تا بازیکنان در سریع‌ترین زمان ممکن بتوانند به تجربه آن بپردازند. به هر حال شما صرفاً با یک مود ساده طرف نیستید و تری‌آرک در توییتر شخصی‌اش تأیید کرد که هر بازیکن می‌تواند انتظار رتبه‌بندی خاص، جوایز ارزنده تازه و محتوای دیگر در این حالت باشد.

به طور کلی، تقسیم بندی بازیکنان در حالت جدید بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 بین ۲۵۰ نفر برتر تقسیم می‌شود و در کنار آن‌ هم، مهارت هر شخص مورد بررسی قرار می‌گیرد تا بازیکنان با مهارت یکسان در Ranked play به رقابت با یکدیگر بپردازند. همچنین استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک تأیید کرد که پایان پشتیبانی از بخش‌های League Play بازی Call of Duty: Black Ops – Cold War و Ranked Play بازی Call of Duty: Vanguard از این ماه آغاز می‌شود و تا ۲۲ نوامبر ۲۰۲۲ برابر با ۱ آذر ۱۴۰۱ ادامه پیدا می‌کند.

تا آنجایی که اطلاعات به ما نشان می‌دهد، این حالت جدید بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 یکی از پرطرفدارترین گیم مودهایی است که بازیکنان برای تجربه کردن آن بی صبرانه منتظر هستند. در کنار این موضوع حتی آخرین ساخته استودیوی بازی‌سازی اینفینیتی وارد هم به خاطر موفقیت‌های انتقادی و تجاری که به دست آورد، توانست در عرض ۳ روز رکورد فروش مجموعه را با ۸۰۰ میلیون درآمد زایی بشکند که پیش‌تر این رکورد در اختیار بازی Call of Duty Modern Warfare 3 ( منتشر شده در سال ۲۰۱۱) بود که آن محصول هم توانست همچین رقمی را در عرض ۵ روز بشکند.

توییت استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک را در ادامه می‌توانید مطالعه کنید:

تأیید شد: حالت Ranked Play برای بازی ModernWarfare2# در سال ۲۰۲۳ منتشر می‌شود و ما با شریکانمان مشغول توسعه آن هستم که شامل بخش‌های زیر می‌شود:
حالت‌های رقابتی✅
دسته‌بندی مهارت‌های رتبه‌بندی شده✅
رتبه‌بندی مهارت‌های قابل مشاهده✅
۲۵۰ بازیکن برتر✅
جوایز رقابتی✅
جزئیات بیشتر در راه است!

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 هم اکنون برای کاربران پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴،‌ پلی‌استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و رایانه‌های شخصی در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون این بازی و برنامه‌های بعدی استودیوی بازی‌سازی اینفینیتی وارد، وب سایت بازینامه را حتماً دنبال کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ آیا شما هم یکی از بازیکنانی هستید که مشتاقانه منتظر تجربه حالت جدید بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 هستید؟ نظرات خود را پیرامون این موضوعات با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.

در بحث شرکت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید
۲۷ دی ۱۴۰۱
بازی Silent Hill 2 Remake
دیدگاه‌های این مطلب 0
سازنده اسبق مجموعه Silent Hill از توانایی استودیوی Bloober Team تولید بازی Silent Hill 2 Remake می‌گوید
۲۵ دی ۱۴۰۱
گیم لیست
دیدگاه‌های این مطلب 0
گیم لیست | ۵۰ بازی داستانی که در سال ۲۰۲۳ و بعد از آن منتشر می‌شوند (قسمت اول)
تازه‌ترین ویدیو‌ها
۲۵ دی ۱۴۰۱
بازی WWE 2K23
دیدگاه‌های این مطلب 0
شایعه: زمان رونمایی از بازی WWE 2K23 تا رویداد رویال رامبل به تعویق افتاد
ویترین ویترین
ویترین
ویدیو ویدیو
ویدیو
جستجو جستجو
جستجو