gears of war 2
دیدگاه‌های این مطلب 0

علامت تجاری جدیدی برای مجموعه Gears of War توسط کمپانی مایکروسافت ثبت شده است

گزارش‌های قبلی حاکی از آن بود که استودیوی بازی‌سازی کوالیشن (The Coalition) در حال کار روی یک مجموعه بازسازی شده از سری بازی Gears of War بوده است که احتمالاً در آینده و با توجه به ثبت علامت تجاری جدید این مجموعه از سوی کمپانی مایکروسافت (Microsoft)، از این بازی رونمایی خواهد شد. برای مطالعه ادامه خبر با وب سایت بازینامه همراه باشید.

از آخرین باری که نسخه جدید سری بازی Gears of War منتشر شده است، مدّت زمان بسیار زیادی می‌گذرد؛ اما تحولات اخیر به ما نشان می‌دهد که تیم سازنده یا حتی کمپانی مایکروسافت (Microsoft) در این زمینه تحرکات جدی‌ای خواهند داشت. اخیراً شرکت یادشده علامت تجاری جدیدی برای مجموعه Gears of War در اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده آمریکا ثبت کرده که نشان از همان تحرکاتی است که ذکر کرده‌ایم.

البته این موضوع را هم باید در نظر داشته باشید شرکت‌هایی که مجدداً تمدید علائم تجاری و دارایی‌های موجود خود را به صورت مرتب انجام می‌دهند، مشمول یک حرکت غیر عادی نخواهند شد؛ اما اغلب آن‌ها تمایل درند تا با انتشار یک علامیه یا اطلاعیه کار خود را برای مخاطبان خود گزارش کنند. گزارش‌ها قبلاً نشان می‌داد که یک مجموعه بازسازی شده از سری بازی Gears of War، درست مثل بازی Halo: The Master Chief Collection، در دست ساخت و توسعه قرار دارد.

این واقعیت که ثبت علامت تجاری برای سری Gears of War همانند یک بمب خبر خواهد بود، مطمئناً جالب است؛ چراکه کمپانی ماکروسافت به زودی قرار است از نسخه جدید سری بازی Gears رونمایی کند و این خبر را پیش‌تر به صورت رسمی اعلام کرده بود. همچنین این علامت تجاری جدید می‌تواند مربوط به پروژه‌های قدیمی مجموعه از جمله بازی‌هایی چون Gears 5، Gears Tactics و Gears POP باشد.

البته، لیست فرصت‌های شغلی منتشر شده نشان می‌دهد که در هر صورت نسخه بعدی از سری بازی Gears of War در دست توسعه قرار دارد؛ اما در حال حاضر بعید به نظر می‌رسد که این پروژه تقریباً آماده رونمایی باشد. طبق گزارش‌های دیگر، استودیوی بازی‌سازی کوالیشین (The Coalition) عناوین متعددی برای تولید و توسعه در دست دارد که نزدیک‌ترین بازه انتشار یکی از آن‌ها، پیرامون یک محصول تماماً جدید خواهد بود که پیش‌تر نمونه آن در غالب یک محصول کوچک‌تر در بین بازیکنان آزمایش شده بود.  به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون این بازی و برنامه‌های بعدی استودیوی بازی‌سازی کوالیشین و کمپانی مایکروسافت، وب سایت بازینامه را حتماً دنبال کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ آیا شما هم بابت معرفی نسخه جدید از سری بازی Gears of War هیجان‌زده هستید و دوست دارید که با یک داستان جدید روبه‌رو شده یا نسخه بازسازس شده عناوین قدیمی را یکبار دیگر تجربه کنید؟ نظرات خود را پیرامون این موضوعات با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.

برچسب‌ها
در بحث شرکت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید
2 روز گذشته
پروژه SAND LAND
دیدگاه‌های این مطلب 0
پروژه SAND LAND توسط استودیوی بازی‌سازی باندای نامکو معرفی شد
2 روز گذشته
بازی Valheim
دیدگاه‌های این مطلب 0
به‌روزرسانی Mistland برای بازی Valheim در دسترس قرار گرفت
تازه‌ترین ویدیو‌ها
3 روز گذشته
بازی Horizon Forbidden West
دیدگاه‌های این مطلب 0
شایعه: بسته الحاقی Burning Shores برای بازی Horizon Forbidden West به زودی معرفی می‌شود
ویترین ویترین
ویترین
ویدیو ویدیو
ویدیو
جستجو جستجو
جستجو