Valkyrie Elysium
دیدگاه‌های این مطلب 0

بازی Valkyrie Elysium هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار گرفت

امروز به صورت رسمی بازی Valkyrie Elysium برای کاربران پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرر گرفت و سازندگان تأکید کرده‌اند که یک به‌روزرسانی رایگان از این بازی در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۲۲ برابر با ۱۷ آبان ۱۴۰۱ منتشر می‌کنند که شامل گزینه‌هایی برای درجه سختی، مبارزات زمانی و حالت Hilde’s Vengeance می‌شود. برای مطالعه ادامه خبر با وب سایت بازینامه همراه باشید.

آخرین ساخته استودیوی بازی‌سازی سالیل (Soleil) که با نام Valkyrie Elysium شناخته شده و در سبک عناوین نقش‌آفرینی اکشن از سری بازی Valkyrie تحت مالکیت کمپانی اسکوئر انیکس (Square Enix) ساخته شده است، هم اکنون برای کاربران پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار دارد.

داستان این بازی روی یک والکری متمرکز است که توسط اودین (Odin)، پدر خدایان اساطیر نورث، برای جلوگیری از واقعه راگناروک (Ragnarok) فراخوانده شده است. همراه با سلاح‌های جادویی مختلف، این والکری می‌تواند جنگجویان مختلفی را برای مبارزه به عنوان یک Einherjar جذب و احضار کند. چنین قابلیتی برای بازیکنان یک نعمت بزرگ خواهد بود و آن‌ها می‌تواند بی‌درنگ روی نقاط ضعف عنصری دشمنان خودشان تمرکز کرده و چنین هیولاهایی را از بین ببرند. همچنین بازیکنان می‌توانند از Einherjarهای استخدام شده برای عبور از موانع درون محیط، فرار کردن از چنگ دشمنان یا حمله به یک گروه استفاده کنند.

اگر در خصوص خرید این بازی مطمئن نیستید، می‌توانید از نسخه آزمایشی بازی که فقط برای کاربران پلی‌اسیتشن در دسترس قرار دارد استفاده کرده و در صورت خرید محصول، تمام پروسه پیشرفت خود را به محصول نهایی منتقل کنید. در کنار این موضوع هم بازی Valkyrie Elysium قرار است در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۲۲ برابر با ۲۰ آبان ۱۴۰۱ برای رایانه‌های شخصی هم فقط از طریق فروشگاه استیم (Steam) منتشر شود.

طبق توضیحات تیم سازنده، در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۲۲ برابر با ۱۷ آبان ۱۴۰۱ هم یک به‌روزرسانی رایگان برای بازیکنان منتشر می‌شود که شامل قابلیت‌هایی چون انتخاب درجه سختی جدید، قابلیت نبرد زمانی در Seraphic Gate و یک حالت قابل بازی با نام Hilde’s Vengeance می‌شود و شخصیت تازه‌ای در این حالت قابل بازی در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون این بازی و برنامه‌های بعدی استودیوی بازی‌سازی سالیل، وب سایت بازینامه را حتماً دنبال کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ آیا شما هم قصد دارید امروز به تجربه بازی Valkyrie Elysium روی کنسول‌های پلی‌استیشن بپردازید یا صبر می‌کنید این محصول روی رایانه‌های شخصی منتشر شود؟ نظرات خود را پیرامون این موضوعات با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.

برچسب‌ها
در بحث شرکت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید
2 روز گذشته
پروژه SAND LAND
دیدگاه‌های این مطلب 0
پروژه SAND LAND توسط استودیوی بازی‌سازی باندای نامکو معرفی شد
2 روز گذشته
بازی Valheim
دیدگاه‌های این مطلب 0
به‌روزرسانی Mistland برای بازی Valheim در دسترس قرار گرفت
تازه‌ترین ویدیو‌ها
3 روز گذشته
بازی Horizon Forbidden West
دیدگاه‌های این مطلب 0
شایعه: بسته الحاقی Burning Shores برای بازی Horizon Forbidden West به زودی معرفی می‌شود
ویترین ویترین
ویترین
ویدیو ویدیو
ویدیو
جستجو جستجو
جستجو