بازی Return To Monkey Island
دیدگاه‌های این مطلب 0

بازی Return To Monkey Island به سرویس ایکس باکس گیم پس می‌آید

امروز طی خبر تازه‌ای، مشخص شد که بازی Return To Monkey Island به همراه عناوین دیگری چون Pentiment، Somerville، The Walking Dead: A New Frontier، The Legend of Tianding و The Walking Dead: Michonne از امروز در اختیار کاربران سرویس ایکس باکس گیم پس ( Xbox Game Pass ) قرار می‌گیرند. برای مطالعه ادامه خبر با وب سایت بازینامه همراه باشید.

کمپانی مایکروسافت (Microsoft) امروز طی خبر رسمی اعلام کرد که قرار است چند بازی تازه به کتابخانه عناوین سرویس ایکس باکس گیم پس (Xbox Game Pass) اضافه شود. به همین خاطر باید بگوییم که شاید بزرگ‌ترین محصولی که از بین این عناوین برای مخاطبان در دسترس قرار می‌گیرد، بازی Return To Monkey Island باشد و در کنار آن عناوینی دیگری هم منتشر خواهد شد. بر اساس داده‌های اطلاعاتی، از امروز و در کنار محصول یادشده، بازی The Legend of Tianding که در سبک عناوین Beat-em-up هستند، برای کنسول‌های ایکس باکس و رایانه‌های شخصی به همراه فضای ابری در دسترس مخاطبان است. فصل‌های کامل از دو بازی The Walking Dead: A New Frontier و The Walking Dead: Michonne هم روی سرویس گیم پس رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارند.

در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۲۲ برابر با ۱۲ آبان ۱۴۰۱، علاوه بر بازی Return To Monkey Island ، عنوان ماجراجویی دو بعدی اسکرولر Ghost Song روی کنسول‌های ایکس باکس، رایانه‌های شخصی و فضای ابری در دسترس قرار خواهد گرفت و پس از آن هم بازی Football Manager 2023 برای ایکس‌ باکس‌ها، سرویس ابری و رایانه‌های شخصی در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۲۲ برابر با ۱۷ آبان ۱۴۰۱ منتشر خواهد شد. کاربرانی که منتظر تجربه بازی Return To Monkey Island به عنوان یک محصول تحسین شده روی پلتفرم‌های خود هستند هم می‌توانند در تاریخ آخر منتظر انتشار این عنوان باشند.

در آن سوی میدان نیز بازی Vampire Survivors در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۲۲ برابر با ۱۹ آبان ۱۴۰۱ فقط برای کنسول‌های ایکس باکس منتشر خواهد شد و در ادامه هم آخرین ساخته استودیوی بازی‌سازی آبسیدین اینترتیمنت (Obsidian Entertainment) یعنی Pentiment هم در تاریخ ۱۵ نوامبر ۲۰۲۲ برابر با ۲۴ آبان ۱۴۰۱ برای کنسول‌ها،‌ رایانه‌های شخصی و فضای ابری به همراه بازی Somerville در دسترس خواهد بود.

علاوه بر بازی Football Manager 2023،‌ بازیکنان می‌توانند منتظر تجربه بازی Football Manager 2022 برای رایانه‌های شخصی و بازی Football Manager 2022 Xbox Edition  در تاریخ ۸ نوامبر برای کنسول‌های ایکس باکس باشند. در ادامه می‌توانید لیست بازی‌های دیگر که قرار است برای سرویس ایکس باکس گیم پس منتشر شود را مشاهده و مطالعه کنید:

  • Art of Rally (Cloud, Console, and PC)
  • Fae Tactics (Cloud, Console, and PC)
  • Next Space Rebel (Cloud, Console, and PC)
  • One Step from Eden (Cloud, Console, and PC)
  • Supraland (Cloud, Console, and PC)

 

حالا که صحبت از بازی Return To Monkey Island شد، بیایید نیم نگاهی به شاکله آن داشته باشیم. این بازی یک بازگشت هیجان انگیز به مجموعه محبوب Monkey Island است که استودیوی بازی‌سازی گیلبرت (Gilbert) آن را منتشر کرده و داستان آن در ادامه بازی‌های The Secret of Monkey Island و Monkey Island 2: LeChuck’s Revenge خواهد بود. در بخش روایی این بازی از آخرین باری که شخصیت گایبراش تریپ وود با دشمن خود، یعنی لچاک (همان دزد دریایی زامبی شده) درگیری ذهنی داشت اطلاعاتی به دست خواهید آورد. اکنون که سال‌ها از آن ماجرا می‌گذرد، عشق واقعی او به الین مارلی، تمرکز شخصیت اصلی ما را به حکموت برگردانده و گیبراش دیگر به دنبال پیدا کردن راز نهفته و مخفی Monkey Island نمی‌رود.

بازی Return To Monkey Island هم اکنون برای کاربران پلتفرم‌های نینتندو سوئیچ، مک، لینوکس، رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس باکس در دسترس قرار دارد. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون این بازی و برنامه‌های بعدی استودیوی بازی‌سازی گیلبرت (Gilbert)، وب سایت بازینامه را حتماً دنبال کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ آیا شما هم یکی از بازیکنانی هستید که مشتاقانه منتظر تجربه بازی Return To Monkey Island هستند؟ برای شما طرفداران و مخاطبان سرویس ایکس باکس گیم پس، آیا بازی‌های معرفی شده راضی کننده خواهد بود؟ نظرات خود را پیرامون این موضوعات با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی وب سایت بازینامه پیگیری و مطالعه کنید.

برچسب‌ها
در بحث شرکت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید
۲۷ دی ۱۴۰۱
بازی Silent Hill 2 Remake
دیدگاه‌های این مطلب 0
سازنده اسبق مجموعه Silent Hill از توانایی استودیوی Bloober Team تولید بازی Silent Hill 2 Remake می‌گوید
۲۵ دی ۱۴۰۱
گیم لیست
دیدگاه‌های این مطلب 0
گیم لیست | ۵۰ بازی داستانی که در سال ۲۰۲۳ و بعد از آن منتشر می‌شوند (قسمت اول)
تازه‌ترین ویدیو‌ها
۲۵ دی ۱۴۰۱
بازی WWE 2K23
دیدگاه‌های این مطلب 0
شایعه: زمان رونمایی از بازی WWE 2K23 تا رویداد رویال رامبل به تعویق افتاد
ویترین ویترین
ویترین
ویدیو ویدیو
ویدیو
جستجو جستجو
جستجو